Зміни у графіку освітнього процесу з 01.09.2020 р.

До уваги студентів ФМТ всіх курсів, денної та заочної форм навчання!

У зв’язку із продовженням дії режиму карантину відбулись зміни у організації освітнього процесу. На підставі наказу ректора ВНТУ №180 від 19.08.2020 р., розпоряджень першого проректора ВНТУ № 11/40 від 21.08.2020 р. Таким чином встановлюється змішаний режим навчання, який передбачає поєднання аудиторних (практичні, семінарські, лабораторні заняття в навчальних аудиторіях) та дистанційних (лекційних) занять. При цьому навчання буде здійснюватись за І (непарним) та ІІ (парним) тижнями. І тиждень – лекційні заняття за дистанційною формою (on-line). ІІ тиждень – практичні та лабораторні заняття в аудиторіях (off-line). У ІІ тижні заняття будуть проходити по перших (з 8:15 до 14:00) або других (з 14:15 до 19:35) змінах. Розклад дзвінків першої та другої змін можна переглянути за посиланням:

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ можна переглянути за посиланням.

Початок та хід 2020-2021 навчального року для студентів денної форми навчання буде відбуватись наступним чином:

1 курс. Початок навчальних занять з 14.09.2020 р., це буде І тиждень – заняття дистанційні, тільки лекції. Наступний тиждень ІІ – практичні та лабораторні заняття в аудиторіях (з дотриманням вимог карантину) у першу зміну. Далі знову І, потім ІІ і так далі.

2 курс. Початок навчальних занять з 01.09.2020 р., це буде І тиждень – заняття дистанційні, тільки лекції. Наступний тиждень ІІ – практичні та лабораторні заняття в аудиторіях (з дотриманням вимог карантину) у другу зміну. Далі знову І, потім ІІ і так далі.

3 курс та 1 курс за скороченим терміном (МС). Початок навчальних занять з 14.09.2020 р., це буде І тиждень – заняття дистанційні, тільки лекції. Наступний тиждень ІІ – практичні та лабораторні заняття в аудиторіях (з дотриманням вимог карантину) у першу зміну. Далі знову І, потім ІІ і так далі.

4 курс та 2 курс за скороченим терміном (МС). Початок навчальних занять з 01.09.2020 р., це буде І тиждень – заняття дистанційні, тільки лекції. Наступний тиждень ІІ – практичні та лабораторні заняття в аудиторіях (з дотриманням вимог карантину) у другу зміну. Далі знову І, потім ІІ і так далі.

1 курс магістратури. Початок навчальних занять з 14.09.2020 р., це буде І тиждень – заняття дистанційні, тільки лекції. Наступний тиждень ІІ – практичні та лабораторні заняття в аудиторіях (з дотриманням вимог карантину) у першу зміну. Далі знову І, потім ІІ і так далі.

Початок та хід 2020-2021 навчального року для студентів заочної форми навчання буде відбуватись наступним чином:

1 курс, 3 курс та 1 курс за скороченим терміном (МС), а також 1 та 2 курси магістратури. Термін проведення установчої сесії – 26.09.2020 р. – 05.10.2020 р. Форма проведення занять за розкладом деканату (буде оприлюднено на сайті).

2 курс, 4 курс, 5 курс, 2 та 3 курси за скороченим терміном (МС). Термін проведення установчої сесії – 12.09.2020 р. – 21.09.2020 р. Форма проведення занять за розкладом деканату (буде оприлюднено на сайті).

University of West Bohemia, The Faculty of Mechanical Engineering

Миколаївський національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

Херсонський національний технічний університет