Сьогодні виповнилось 3 роки єдиному в Україні музею моделей транспорту

Три роки тому, 27 квітня 2018 року, у Вінниці відкрили перший та поки єдиний в Україні музей моделей транспорту. Музей створено за ініціативи, під керівництвом і на основі особистої колекції викладача кафедри автомобілів та транспортного менеджменту ВНТУ Вдовиченка Олександра Володимировича.

З моменту відкриття музей значно збільшився і на сьогоднішній день в засклених виставкових вітринах якісного дизайну експонується понад 6 тис. експонатів. Серед них моделі автомобілів: легкових, вантажних, спецтехніки, пожежних, швидкої допомоги, поліції та інші, як закордонних так і вітчизняних. В музеї частина приміщення виділена під бібліотеку з літературою переважно транспортного напрямку (3000 екз.). Також є зала зі стільцями (на 30 місць) для занять зі студентами чи презентацій.

На базі музею для студентів факультету машинобудування та транспорту (спеціальності 274 – Автомобільний транспорт та 275 – Транспортні технології) проводяться лекційні та практичні заняття, де студенти можуть вивчити історію створення та розвитку транспорту. Вітаємо директора музею Вдовиченка Олександра Володимировича з цією визначною подією та бажаємо подальшого розвитку.

Наші партнери

University of West Bohemia, The Faculty of Mechanical Engineering

Миколаївський національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

Херсонський національний технічний університет

Барський коледж транспорту та будівництва

Вінницький транспортний коледж

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права

Калинівський технологічний коледж